Yılbaşı Barcelona
images/country/normal/000 barcelonaimages/country/normal/001 barcelonaimages/country/normal/002 barcelonaimages/country/normal/003 barcelonaimages/country/normal/004 barcelonaimages/country/normal/005 barcelona


Pegasus Hava Yolları

Tur Fiyatı :  449 €  dan itibaren
Tur Tarihi : 28 Aralık 2013
Gün Sayısı : 4 gece
Tur Info : Pegasus Havayolları Özel Seferi İle
 Dikkat ! Bu Turumuz Satışta Değildir.

Paylaş :


YILBAŞI
B A R C E L O N A
Pegasus Havayolları Özel Seferi ile …
28 Aralık 2013 Hareket… 4 Gece
 
1.Gün                    İSTANBUL – BARCELONA Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 06.00’da buluşma Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları özel seferi ile saat 08.30’da Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 11.15’te Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (40 Euro – ulaşım dahil değildir). Geceleme otelimizde.
 

2.Gün                     BARCELONA Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) veya ekstra La Rocca Village Outlet alışveriş turuna (15 Euro) katılma imkanı. Gerona & Figueras turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde. 3.Gün                     BARCELONA Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna (65 Euro) katılma imkânı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli Sıradağları’nın eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.
 

4.Gün                     BARCELONA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Andorra turuna (60 Euro) katılma imkanı. Barcelona’nın kuzeyinde Fransa ve İspanya sınırında bulunan bu küçük prenslik, bölgenin en iyi kayak merkezlerine sahiptir. Vergi sistemi olmadığı için alışveriş meraklılarınca bir alışveriş cenneti olarak kabul edilen ülkede, özellikle elektronik eşya, parfüm ve spor malzemelerini ucuza almak mümkündür. Gezimiz için otelden erken saatte hareket ediyoruz. Tur sonrası otelinize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberinizin organize edeceği ekstra Yılbaşı Gala Eğlencesine katılabilirler. Geceleme otelinizde.
 

5.Gün                     BARCELONA – İSTANBUL Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Pegasus Havayolları özel seferi ile saat 13.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* Holiday Inn San Cugat Hotel vb.

(şehir dışı)

449 Euro

200 Euro

399 Euro

150 Euro

3* NH La Maquinista vb.

(şehir merkezi)

549 Euro

230 Euro

499 Euro

150 Euro

4* Catalonia Athenas Hotel vb.

(şehir merkezi)

649 Euro

260 Euro

599 Euro

150 Euro

4* Barcelo Sants Hotel vb.

(şehir merkezi)

749 Euro

320 Euro

699 Euro

150 Euro
*** İspanya’da Barcelona ve Katalonya’nın çeşitli bölgelerinde oteller gecelik 0.75 EUR – 1,5 EUR arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.
 
 
 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ
 Pegasus Havayolları özel seferi ile İstanbul - Barcelona - İstanbul uçak bileti,
 Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 Seçilen kategori otelde toplam 4 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 Alan/Otel/Alan transferleri,
 Barcelona panoramik şehir turu,
 Türkçe rehberlik hizmetleri.
                                                     
FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ
 Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro),  
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,
 Müze ve ören yerleri girişleri,
 Seyahat koruma paketi (15 Euro, 70 yaş üzeri 30 Euro ).
 
 
 
Tatil Çantası,  havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Yılbaşı Barcelona
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
Email Adresiniz :
Not :
 
 


Adınız Soyadınız :
Arkadaşınızın Adı Soyadı :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın Emaili :
Notunuz :
 
 
 
 
Hakkımızda    |   İletişim    |   Kullanım Sözleşmesi

                        
© 2012  Balayitv.com Bu Site Vistur Ltd Şti Aittir